ENGLISH KINDERGARTEN

 
Provoz naší anglické rodinné školičky je každý pracovní den v týdnu, tzn. PONDĚLÍ, ÚTERÝ, STŘEDA, ČTVRTEK i PÁTEK!!! 
 

Školka je dosti podobná klasické české školce: děti hrají, vyrábí, chodí ven mají obídek, po něm si jdou odpočinout, kreslí si, zpívají, akorát vše probíhá v angličtině. Tedy nejdou na "záchod" ale na toilet, nemají oběd ale lunch, neobouvají si boty ale shoes, nespí ale mají sleeping time. Anglických slov jsou desítky a stovky a týdně jich spousta přibývá. Prostě vše komentujeme anglicky. A úžasné je, že vím, že se ty děti "chytají ", že je můžu pozorovat pokaždé a vidět ty procesy změn. Oni už chodily i v létě na letní školku a to bylo denně a šlo to den ode dne - jako teď středu od středy. Nejprve údiv a nechápání v očích, co se to děje, kdo to je, co to má znamenat, kde to jsem, jak to mluví, nerozumím, to je divné (první den). Poté zjistí, že tak bude mluvit každý den, no hello už vím, lunch taky v úterý, až po začínající pohodu a usměvy ve středu a nejlepší čtvrtek a pátek to bylo uvolnění, pohoda sranda. Tak to jde opravdu s dětmi pokaždé o kousek dopředu, těch anglických zkušeností je tolik, že pomalu na napsaní knihy, jde jim to hrozně rychle, ještě i nyní mnohdy nechápou co se po nich chce, koukají, já opakuju pořád dokola a oni neví co to je ale desítky instrukcí mají "zmáklých" are u thirsty? come here, take your...give me your... pass me....where is...let´s ....lovely, nice, super, už ne desítky ale víc- opravdu, slovíček z každodenního života. V očích dětí vidím, že už ví co mají dělat, že když řeknu give me your trousers , že jde a podá mi to, že když se zeptám have u finished your soup- kývne hlavičkou že yes, prostě měli jsme školku zatím asi ve školní rok 6x a oni toho úžasně moc už mají zvládlé. mám pocit že v červnu budou uplně dokonalí.

 

Stručně řečeno snažíme se, děláme naše "best" a děcka jsou uplně luxusně vynikající a mám je moc ráda.Máme písničky, DVD programy, postavičky které mluví anglicky, děcka to mají moc rády, snažíme se s lektorkami vymýšlet další special days, teď nás čekají 2 týdny halloweenských čtrvtků, a už uvažujeme co dále, víme že pojede sáňkovat, Vánoce tak to je super čas pro různé party a akce a dárečky a pohůdku, chceme zapojit i rodiče, veřejnost- prostě aby Uničov žil angličtinou, jedna velká anglická show!

Vytváříme dětem takové prostředí, aby se děti cítily pohodově a příjemně, snažíme se jim nabízet nové impulzy, být tvůrčí, vycházet z prvků přirozenosti, co nejčastěji být v kontaktu s přírodou a přistupovat k dětem individuálně a s porozuměním a láskou, protože víme, že nám svěřujete to nejdůležitější, co máte.

Organizačně: 7.00-16.00 otevřeno; v praxi vodí rodiče děti spíše k 8 hodině a chodí si pro ně jak kdo může - většinou v 15 hodin.
Děti si nosí boxík, kde mají svačinku, když máme snacktime si každý vezme svůj boxík a dáme sváču, oběd zajišťuje školka.

 

Cena 

  • 1 den v týdnu 400 Kč za den
  • 2 dny v týdnu 300 Kč za den
  • 3 dny v týdnu 250 kč za den

plus 50 Kč za oběd na den

Platí se měsíčně- tedy podle počtu odchozených dnů.

 

Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme, klidně se k nám přijďte podívat, na zkoušku můžete dítě přivést jen na dopoledne a pokud máme volné místo nabízíme i jednorázové hlídání vašeho dítěte ve středu či ve čtvrtek pokud si potřebujete odskočit, něco vyřídit, pracovat, cvičit - cokoliv :-)

Tato fotogalerie je prázdná.

Tato fotogalerie je prázdná.