NAŠI LEKTOŘI

Hana BEDNÁŘOVÁ - lektorka angličtiny

Je lektorkou anglického jazyka a už 11 let vede v Uničově jazykovou školu. Začala sama v jedné učebně a postupně přibývali lektoři, jazyky, studenti, ale i učebny a firmy. Hanka říká: "A po těch letech zkušeností se snažím, aby vše fungovalo v pohodě, s úsměvem na tváři a v hezké atmosféře. Snažím se být pro své lektory dobrou pohodovou šéfovou a pro studenty výbornou pohodovou lektorkou."

"Angličtina je má láska, kus mého života, jsem z ní už trošku zblblá a poznamenaná a snažím se zblbnout a poznamenat jí i své studenty. Práce kolem agentury je spousta a tak v současné době učím už jen 1 svůj VIP kurz, kde mí studenti, jsou mí přátelé a díky nim aspoň trošku nezapomínám ten bláznivý jazyk angličtinu a také nezapomínám být aspoň trochu normální lektorka. Díky jazykovce už občas zapomínám být normální mamča svých tří synů a to přesto, že se snažím hlavně NORMÁLNĚ RADOSTNĚ ŽÍT." :-)

Štěpánka BENDOVÁ - lektorka angličtiny

Hello/Hi,

jmenuji se Štěpánka Bendová a pracuji jako lektorka anglického jazyka. Strávila jsem 2 roky ve Velké Británii jako au-pair a v průběhu této doby jsem získala certifikát FCE univerzity Cambridge.

Výuku realizuji s využitím moderních postupů a metod. Probíhá individuálně nebo v malých skupinkách.Jsem Vám vždy plně k dispozici a ráda s Vámi prodiskutuji možnosti přesného nastavení výuky. Za samozřejmost považuji, aby každá hodina byla nejen přínosná pro současné potřeby moderního světa, ale i něčím zajímavá a hlavně zábavná....Těším se na lekce s vámi :-)

Mgr. Kamila LANGEROVÁ - lektorka angličtiny

Já a angličtina... Známe se už dlouho, od 5. třídy ZŠ. Ale teprve při studiu anglistiky na FF UP, během studijního pobytu v Anglii a při au-pairování tamtéž se z nás stali, jak za kanálem říkají, "close friends". Od té doby se také snažím předat zkušenosti z tohoto přátelství svým studentům; s radostí je s angličtinou seznamuji a pokouším se vytvořit mezi ní a studenty podobné přátelské pouto.

Henry NOVAK - rodilý mluvčí angličtiny

Lektor anglického jazyka

Born in Sternberk many years ago. My parents left for the USA, they took me and my brother and sister with them, when I was eleven years old. I lived in the USA for almost forty years. I attended Bowling Green State University and Marshall College where I received a Juris Doctor Degree. I practiced business law in the US for 25 years. I also taught immigrants English. I have been teaching English since 2009 in the Czech Republic.

 

Nikola NIKLOVÁ - lektorka angličtiny

Jmenuji se Nikola Niklová a jsem lektorkou anglického a francouzského jazyka. Angličtina mi byla koníčkem od první lekce na základní škole. Strávila jsem hodiny překládáním písniček, či snahou porozumět filmům v originále. Střední školu jsem vystudovala v angličtině na Gymnáziu Hejčín v Olomouci. Právě tam jsem se setkala s francouzštinou, jejíž zvládnutí jsem považovala za velkou výzvu. Jazyk jsem se vždy učila hlavně proto, abych mohla poznávat nové přátele při pobytech v zahraničí, jejich kulturu, zvyklosti a život jako takový. Svým studentům se snažím zprostředkovávat nejen jazykové dovednosti, ale umožnit jim vnímat kulturu a dění dané země jako celek. Lektorství mě velmi baví a snažím se, aby studenti chodili do mých hodin rádi.

V současnosti studuji Angličtinu se zaměřením na komunitní tlumočení a překlad na Univerzitě Palackého v Olomouci. Toto studium mi umožňuje věnovat se jazykům, zejména angličtině a francouzštině a využívat je v praxi při tlumočení a překladu.

Moc se těším na hodiny s Vámi! 

Bc. Lea PITRUNOVÁ

Od útlého věku mi byla angličtina koníčkem, později přivýdělkem a momentálně i povoláním. Krásné na tom je, že má práce lektorky je zároveň i mým zájmem a dělá mi radost. Vystudovala jsem obor speciální pedagogika na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity, který mi pomohl v pedagogickém ohledu. V angličtině jsem se dál zdokonalovala letními výlety, ale vítr mě zavál na sever, abych mohla dosáhnout certifikátu FCE a praktikovat svůj um. Věnuji se skupinové i individuální výuce angličtiny a také výuce přes Skype či telefon. Svým studentům se snažím předávat nejen vědomosti a zkušenosti, ale i samotné nadšení z jazyka a jeho znalosti. Momentálně v jazykové škole vyučuji řadu kurzů - včetně anglické školky, která je mou srdcovou záležitostí.